Slika iz tunela hit na Twitteru: Ibrahimovića niko nije gledao s toliko oduševljenja kao Vlahović

zlatan
Upoznao svog idola. Fiorentina i Milan remizirali su u subotu na Artemio Franchiju (1:1) u derbiju 25. kola italijanske Serije A.

Rossoneri su skoro do samog kraja imali prednost od 1:0 golom Rebića, ali je Fiorentina u 85. minuti uspjela nekako s igračem manje da dođe do remije golom Pulgara sa 11 metara.

Zlatan Ibrahimović je u prvom poluvremenu postigao fantastičan gol, ali ga je sudija poništio nakon što je koristio VAR. Pred početak ovog meča u centru pažnje našao se mladi srbijanski napadač Dušan Vlahović koji je priznao da se raduje što će upoznati Ibrahimovića.

Nakon meča Vlahović je uspio dobiti i dres od svog idola koji nije bio baš raspoložen poslije utakmice. No, zanimljiva situacija desila se i na poluvremenu u tunelu kada su igrači trebali izaći na teren.

Kamere su snimale Ibrahimovića kako se priprema za nastavak utakmice, a u pozadini je bio upravo Vlahović koji je "zaljubljeno" s dosta divljenja gledao svog idola.