Solskjaer ubjedljivom pobjedom nad Cardiffom debitovao na klupi Manchester Uniteda

Ole Gunnar Solskjaer je ubjedljivom pobjedom debitovao na klupi Manchester Uniteda.

Crveni đavoli su u 18. kolu engleskog Premiershipa slavili na gostovanju u Cardiffu s ubjedljivih 5:1.

Već na odlasku na odmor United je imao prednost od 3:1. U 3. minuti Marcus Rashford je iz slobodnog udarca pogodio za 1:0, a potom je Ander Herrera u 29. povisio na 2:0.

Victor Camarasa je iz penala u 38. minuti smanjio na 2:1, a Anthony Martial se u strijelce upisao u 41. minuti za 3:1.

Na 4:1 povisio je Jesse Lingard u 57. minuti susreta sa bijele tačke, a potom ga je u 90. minuti Paul Pogba fantastično uposlio, on je zaobišao Neila Etheridgea i pogodio za konačnih 5:1.