Spektakl na Maksimru: Pet golova, crveni karton, autogol, penal, bodovi put Splita

derbi
Sjajan derbi u 34. kolu HNL-a odigrali su Dinamo i Hajduk. Splićani su slavili sa 2:3.

Poveli su domaći golom Ivanušeca u 13. minuti. U 22. minuti Caktaš je promašio penal za goste, da bi mladi Čuić, sin bivšeg bh. sudije Tomislava Čuića u 31. minuti poravnao na 1:1.

Prvo poluvrijeme je zaključio naš Amer Gojak koji je dobio dva žuta kartona za tri minute i Dinamo je u nastavak ušao s igračem manje.

U 61. minuti nakon sjajne akcije Oršić pogađa za 2:1, međutim Hajduk se vraća u 81. minuti, strijelac je opet bio Čuić.

Tu nije kraj ludnice. Nakon penala, crvenog, na red je došao i autogol, a to je bilo u režiji Catherina koji u 86. minuti pogađa svoju mrežu za vodstvo Hajduka od 2:3.