Sramotno ponašanje reprezentativca Francuske: Smijao se tokom minute šutnje (VIDEO)

smijanje
Francuski nogometni reprezentativac Jean-Clair Todibo smijao se tokom minute šutnje koja je upriličena uoči utakmice protiv Nizozemske.

Minuta šutnje je upriličena kako bi se odala počast stradalim u divljačkom napadu u školi u Arrasu koji se nalazi u sjevernoj Francuskoj.

Tom prilikom je ubijen jedan nastavnik, a radnik u školi je zadobio povrede opasne po život.

Stoperu Nice je nešto bilo smiješno u tom trenutku te se nasmijao i navukao gnjev francuske javnosti koja smatra da je postupio neprofesionalno i sramotno.

Inače, Todibo je dijete Toulousea odakle je prešao u Barcelonu da bi još igrao za Schalke, Benficu i Nicu čiji je i sada član.

Ove sezone je odigrao sedam utakmica u Ligue 1 i upisao asistenciju, a za Trikolore je debitovao u porazu od Njemačke u septembru ove godine rezultatom 2:1.