'Stručnjak' na terenu vidio čovjeka koji je bio na tribinama: "On je zaustavio Messija"

.
Zanimljiva situacija

Real Madrid je u veličanstvenom meču savladao PSG s 3:1 i prošao je u četvrtfinale Lige prvaka.

PSG je imao prednost od 1:0 iz prve utakmice, vodio je 1:0 u Madridu sve do 60. minute, a zatim je na scenu stupio Karim Benzema koji je s tri gola odveo Kraljeve među osam najboljih timova Evrope.

Ovaj meč se s dosta zanimanja pratio i u Brazilu. Dosta je igrača iz ove zemlje bilo na terenu, a prema 'stručnjaku' ESPN-a Osvaldu Pascoalu veliku ulogu u pobjedi Reala odradio je Casemiro.

"Messi nije igrao kao pravi Messi jer je zatvoren prostor između odbrane i veznog reda u kojem je on najbolji. Real je tu imao igrača koji zna obaviti posao tu - Casemira. On je dominirao u sredini i Messi nije mogao kreirati", ispalio je Pascoalu.

Ništa tu ne bi bilo čudno da brazilski veznjak nije bio suspendovan za ovaj meč. Zbog kartona u Parizu propustio je revanš i odgledao je meč s tribina.

Pascoalu očigledno nije ni pogledao utakmicu iz Madrida, pa je odlučio presipati iz 'šupljeg u prazno'.

Messi je odigrao dobro prvo poluvrijeme u Madridu. Kreirao je nekoliko šansi, ali je kao i ostatak ekipe potpuno nestao s terena u drugom poluvremenu.