Sve je lakše uz pravu suprugu: Pogledajte kako je Anna Lewandowska proslavila Robertov gol

.
Barcelona je sinoć upisala prvu pobjedu u Primeri ove sezone.

Nakon 0:0 protiv Rayo Vallecana u prvom kolu, sinoć je sve to mnogo bolje izgledalo i Real Sociedad je savladan s 1:4.

Do prvih golova u španskoj ligi stigao je i napadač Robert Lewandowski koji je mrežu Sociedada načeo već u prvoj minuti, da bi još jedan gol postigao 67 minuta kasnije.

Na društvenim mrežama objavljen je videozapis njegove supruge Anne kako slavi jedan od njegova dva pogotka.

Zaista je Lewandowski pravi sretnik što ima ovakvu suprugu kraj sebe. Vidi se koliko se raduje njegovom uspjehu, a sigurno je i njemu mnogo lakše da bude na najboljem nivou kada kraj sebe ima takvu ženu.

Kako prenosi Mundo Deportivo, Robert Lewandowski ponedjeljak je proveo u društvu porodice, no od 19 sati Poljak ide na oporavak kako bi bio spreman za prijateljsku utakmicu protiv Manchester Cityja.

Inače, nakon utakmice se Poljaku dogodilo nešto što u Njemačkoj vjerovatno nikada nije. Glavni sudija prišao je Lewi i našalio se s njim, a sve su zabilježile kamere.

"Želim ti sve najbolje, samo pazi na sat", rekao je kroz smijeh sudija Jose Luiis Munuera Montero.

Ovom neobičnom rečenicom Munuera se dotakao dešavanja iz proišle sedmice, kada je Lewi na ulazu u Barcin trening kamp iz automobila ukraden sat vrijedan čak 70.000 eura.