Sve pršti od nervoze u Istanbulu: Džeko završio s povezom na glavi, požutio nakon klinča

.
Nogometaši Fenerbahčea u problemima su u utakmici 29. kola turske Super lige, pošto nakon prvog poluvremena gube od Pendikspora s 1:0 na domaćem terenu, na kojem sve pršti od nervoze.

Vjerovali ili ne, poluvrijeme je na ovoj utakmici trajalo punih 59 minuta sa sudijskom nadoknadom. Bilo je mnogo prekida, a nervozan je bio i kapiten Edin Džeko, koji je jedan od čak šest nogometaša koji su zaradili žuti karton u prvom dijelu.

Džeko je prvo sredinom poluvremena ušao u sukob s golmanom gostiju koji je zadržavao loptu, koju mu je Dijamant želio uzeti.

Završili su njih dvojica u klinču, Džeko se raspravljao i sa sudijom pa je zaradio žuti karton.

Potom je u jednom zračnom duelu Džeko dobio udarac u glavu zbog kojeg mu je ljekarska ekipa ukazivala pomoć, te je završio s povezom i flasterom na glavi.

U drugom poluvremenu će Fener juriti preokret koji mu je nužan ako želi nastaviti trku za titulu prvaka Turske s Galatasarayem.

Galata trenutno ima dva boda prednosti u odnosu na ljutog rivala.