United izgubio od Brentforda nakon neviđene sramote u prvom poluvremenu utakmice

.
Nogometaši Brentforda u potpunosti su osramotili Manchester United u prvom poluvremenu današnje utakmice drugog kola Premiershipa budući da su već tada vodili sa 4:0, što je na kraju bio i konačni rezultat utakmice.

Naime, u rasponu od 10. do 35. minute domaći su postigli čak četiri gola očajnoj odbrani Crvenih vragova pa je na Brentford Community stadionu u Londonu prava euforija.

Da će United imati velikih problema naslutilo se već u desetoj minuti kada je Dasilva pogodio nakon asistencije sjajnog Jensena koji je osam minuta kasnije udvostručio prednost domaćih. Uspjeli su se Crveni vragovi malo stabilizovati do 30. minute, a onda je odlični Toney podijelio dvije asistencije za Meeja i Mbeumoa za velikih 4:0.

Podsjetimo, United je u prvom kolu izgubio na domaćem terenu od Brightona (1:2) pa je ovo start iz noćne more za novog trenera Erika ten Haga.

Inače, u prvom sastavu Uniteda danas su bili: De Gea, Shaw, Martinez, Maguire, Dalot, Fernandes, Fred, Eriksen, Rashford, Ronaldo i Sancho.