Uspavanka Srbije i Turske, Grčka slavila na Kosovu

asd
Odigrane utakmice 2. kola Lige nacija.

Fudbalske reprenzentacije Srbije i Turske podijelile su po bod u utakmici 2. kola Lige B Lige nacija odigravši na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu 0:0.

Bila je to jedna jako loša utakmica u kojoj su ekipe teško dolazile do prilika, a Turska, iako je imala veći dio drugog poluvremena igrača više poslije isključenja Aleksandra Kolarova nije uspjela da matira Predraga Rajkovića i sa tri boda se vrati kući.

Grčka je upisala pobjedu u Prištini protiv Kosova u okviru Lige C sa 2:1. Dimitrios Limnios je već u 2. minutu doveo Grke u vodstvo, a u 51. minutu je Siovas duplirao vodstvo.  Konačnih 2:1 postavio je Valon Berisha u 82. minutu.

U Ligi D sastali su se Malta i Latvija, a na kraju je završeno 1:1. Nwoko je doveo domaće u vodstvo, a Guillaumier je pogodio sopstvenu mrežu u 25. minutu, te je završilo 1:1.