Uspješna generalka bordo tima protiv prvoligaša

hamza č.

Mrežu gostiju načeo je Hamza Čataković u 10. minuti utakmice, a potom je Sarajevo utrpalo još pet golova ekipi GOŠK-a

Fudbaleri Sarajeva su odigrali sinoć na stadionu "Asim Ferhatović Hase" prijateljsku utakmicu protiv prvoligaša GOŠK-a.

Ovo je ujedno bila i generalka bordo tima pred početak nove sezone polovinom jula.

Kombinovao je trener Feđa Dudić, očekivano, i u ovom meču, a konačni rezultat je bio 6:0 protiv tima iz Gabele.

Utakmicu su počeli Dizdarević, Tomašević, Aničić, Mujakić, Salčin, Đokanović, Čirjak, Varešanović, Džafić, Čataković i Mulahusejnović. Još su igrali: Trako, Suljić, Ikić, Musa i Ahmetović.

Mrežu gostiju načeo je Hamza Čataković u 10. minuti utakmice.

Početkom drugog dijela Asmir Suljić pogađa za 2:0.

Ubjedljivo vodstvo Sarajevu 3:0 donosi Šuta autogolom u 63. minuti meča. Na 4:0 povisio je Suljić svojim drugim golom večeras.

Mersudin Ahmetović povisuje na 5:0 u 86. minuti, da bi konačnih 6:0 postavio Musa u 87. minuti utakmice.