Zaustavlja i "projektile": Begović je i sinoć pokazao svoje golmanske sposobnosti

ydf
Bournemouth je stigao do nove siguno pobjede. S golovima u oba poluvremena Trešnjice su slavile s 2:0, a Begović je imao nekoliko intervencija.

Odličnu odbranu bh. golman je upisao u drugom poluvremenu kada je zaustavio projektil Ameobija sa 20-ak metara.

Fudbaler Nottinghama je pošteno zagrijao dlanove rođenog Trebinjca koji je se odlično postavio te je uspio sačuvati svoj gol.

Begović je ljetos odlučio da ostane u Bournemouthu te se to ispostavlja kao pravi potez jer je konačno dobio priliku da brani u kontinuitetu i definitivno se vraća u nekadašnju formu.

Nakon što je napustio kamp reprezentacije u oktobru te nije dobio poziv za novembar ponovo se špekuliše o mogućem oproštaju Begovića od reprezentacije.

Da li će novi selektor ko god to bio računati na 32-godišnjaka saznat ćemo krajem februara ili početkom marta kada Bajevićev nasljednik objavi svoj prvi spisak igrača.