Zlatan Ibrahimović je jučer došao do velikog jubileja

.

Iskusni napadač Milana Zlatan Ibrahimović u jučerašnjem okršaju sa Udinezeom (1:1) u okviru 17. kola Serije A stigao je do velikog jubileja.

Naime, švedski reprezentativac je pogodio za bod svog tima u 92. minuti, te je tako došao do 300. gola u ligama petice, najjačim evropskim prvenstvima.

Ibrahimović je u svom stilu postigao sjajan gol kojim su "Rosoneri" izbjegli poraz na gostovanju u Udinama, te tako, barem nakratko, ostali na vrhu tabele Serije A.

Veteranu je to bio četvrti pogodak na pet posljednjih utakmica. Prethodno je Udineze poveo u 17. minuti kada je Beto matirao Majka Manjana (Mike Maignan). "Zebre" su držale vodstvo sve do kraja meča, a onda, kada se činilo da će doći do vrijedna tri boda, gol za spas Milana dao je Ibrahimović.