U tragičnom incidentu koji se dogodio u Bosanskoj Krupi, maloljetnik star 15 godina izveo je napad na policijsku stanicu. Upotrebom hladnog oružja, noža, izvršio je ubadanje dva policajca.
Prilikom napada jedan policajac je podlegao ranama, dok je drugi teško povrijeđen.
Prema pisanju medija identitet ubijenog policajca je Ognjen Maran iz Bosanskog Novog, dok je teško ranjen Avdo Hasanović iz Bosanske Krupe.
Hasanović je hitno prevezen u Kantonalnu bolnicu "Dr. Irfan Ljubijankić" u Bihaću, gdje mu se pruža medicinska pomoć.
Počinilac ovog užasnog zločina je lišen slobode, a policija i nadležni organi trenutno istražuju okolnosti koje su dovele do ovog tragičnog događaja. Nakon uviđajnih radnji moći ćemo više reći o ovome događaju, kao i o motivu napada - rekao je portparol MUP-a USK Adnan Beganović