KO A SDA USK: U cara Trojana kozije uši! Građani vjerujte premijeru i Vladi, a ne vlastitom stomaku i očima!

Premijer Vlade USK, njegovi ministri, a posljednjih dana i KO SDA USK uvjeravaju građane Unsko-sanskog kantona da žive u nekom od švicarskih kantona, a ne u Unsko-sanskom kantonu.

KO A SDA USK je u posljednje vrijeme nakon što smo pustili premijera da nam pokaže šta zna, može i umije, krenuo sa skretanjem pozornosti građana i javnosti na nerad i anarhiju koju stvara Vlada USK. Ovaj stepen anarhije nije zapamćen u 23 godine postojanja Unsko-sanskog kantona.

U posljednje vrijeme premijer, ali i svi članovi Vlade, predstavnici većine, javnost informiraju sa informacijama koje sami demantuju u roku od 15 dana. Tako su prije 15 dana premijer i predsjedavajući Skupštine tvrdili da će Budžet biti usvojen sredinom februara. Svima je jasno da je jučer premijer kazao da će taj isti Budžet sada biti usvojen prije 31. marta, a predsjedavajućem Skupštine savjetujemo da ne sluša premijera jer očigledno i njega pogrešno informira.

Želimo podsjetiti sve one nove i one koji slabo pamte i optužuju A SDA za pojedine Odluke donesene početkom 2014. godine, da je u novembru mjesecu 2013. godine, Farko Hodžić imenovan za predsjedavajućeg Skupštine USK, kojeg je imenovala i tada SDA sa svojim vječnim saveznicima Laburistima, a ako se ne sjećaju novembra, sjećaju se februara 2014. godine i famoznog “Molim vas”.

Na kraju, ako nije potrošio sav novac koji je imao, tražimo od premijera da registruje vozila Ministarstvu unutrašnjih poslova, da im obezbijedi gorivo, kako bi policijski službenici mogli obavljati svoj posao.

 

(Izvor: Press Služba KO A SDA)