KONKURS ZA POSAO: “KRUPA KABINE” d.o.o. Bosanska Krupa traži kontrolora kvaliteta u mjernoj kontroli

12 Oct

DRUŠTVO “KRUPA KABINE” D.O.O. BOSANSKA KRUPA POZIVA SVE ODGOVORNE, POUZDANE I MOTIVIRANE OSOBE KOJE SE ZELE PROFESIONALNO RAZVIJATI DA SE PRIJAVE NA J A V N I O G L A S ZA PRIJEM ZAPOSLENIKA U RADNI ODNOS NA ODREĐENO VRIJEME

I- NAZIV RADNOG MJESTA:

KONTROLOR KVALITET U MJERNOJ KONTROLI– 1 IZVRŠITELJ

II- OPIS POSLOVA:

OBAVLJA POSLOVA MJERENJA GOTOVIH PROIZVODA, PODSKLOPOVA I POJEDINAČNIH DIJELOVA, MJERENJE ALATA ZA PROIZVODNJU, VRŠI ANALIZE REZULTATA MJERENJA, ODRŽAVA MJERNU OPREMU, KREIRA I PRATI GODIŠNJE PLANOVE MJERENJA, PREDLAŽE MJERE ZA PODIZANJE NIVOA KVALITETA, VRŠI KONTROLU ISPRAVNOSTI IZMJENA NA PROIZVODIMA, PRUŽA STRUČNA PODRŠKA KUPCIMA.

III – USLOVI:

– IV STEPEN SSS – TEHNIČKOG SMJERA ILI VSS TEHNIČKOG SMJERA
– ZNANJE ENGLESKOG JEZIKA
– POŽELJNO SKUSTVO U 3D MODELIRANJU
– POŽELJNO PRETHODNO RADNO ISKUSTVO

IV- TRAŽENE SPOSOBNOSTI:

– SAMOSTALNOST U RADU KAO I RAD U TIMU
– DOBRE ORGANIZACIJSKE VJEŠTINE
– ŽELJA ZA DALJIM UČENJEM I USAVRŠAVANJEM

V- NUDIMO VAM:

– ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA NA RAZDOBLJE DO TRI MJESECA UZ PROBNI RAD U TRAJANJU OD 30 DANA SA MOGUĆNOŠĆU PRODUŽETKA UGOVORA NA NEODREĐENO VRIJEME

– RAD U POTICAJNOJ I UGODNOJ ATMOSFERI

– EDUKACIJU I STRUČNO USAVRŠAVANJE

– PRILIKU ZA LIČNI I PROFESIONALNI RAST I RAZVOJ

POZIVAJU SE SVI ZAINTERESIRANI KANDIDATI KOJI ISPUNJAVAJU NAVEDENE USLOVE DA PRIJAVU SA KRAĆOM BIOGRAFIJOM POŠALJU NA ADRESU:

“KRUPA KABINE” D.O.O.
ULICA UNSKA B.B.
BOSANKA KRUPA
ILI NA E-MAIL ADRESU: [email protected]
OGLAS OSTAJE OTVOREN DO POPUNE RADNIH MJESTA.
VIŠE INFORMACIJA MOŽETE DOBITI NA BROJ TELEFONA: 037/470-026

Topic
0 Comments

Facebook komentari

Povezane vijesti

Back to top