SVIJET 14 Jul, 2020 - 18:56 / Uredio: AzraS / Comments Laborantkinja COVID ambulante u Beogradu skočila sa sprata Z. P. (31) skočila je sa trećeg sprata Ortopedije Banjica, odnosno u COVID ambulanti, danas u 13 sati. Hitno je prebačena u Urgentni centar u Beograd. Ona je najvjerovatnije zaposlena kao laborantkinja u ovoj ustanovi, javlja Nova.rs. covid-19 ambulanta Beograd Related Articles SVIJET Wed, 24 Jun 2026 - 09:43 (VIDEO) Trump "cirkuzao" tokom obraćanja, imitirao kako žene dižu tegove i naprezao se SVIJET Tue, 23 Jun 2026 - 22:55 Meloni ponovo govorila o Trampu: "Šokirana sam napadima, ali ne planiram mijenjati mišljenje" SVIJET Tue, 23 Jun 2026 - 22:31 Kanibalizam u Mađarskoj: Uposlenik Hitne pomoći jeo ljude, u kući pronađeni lobanje, kosti, koža SVIJET Tue, 23 Jun 2026 - 21:30 Novi temperaturni rekordi: Toplotni val odnosi živote širom kontinenta SVIJET Tue, 23 Jun 2026 - 18:02 Bh. navijač u Los Angelesu razvukao palestinsku zastavu, prizor s tribina obišao svijet SVIJET Tue, 23 Jun 2026 - 16:45 Trump o detaljima sporazuma: Otvara se Hormuški moreuz, Teheran je pristao na nuklearne inspekcije