Oglas za posao: Alma Ras u Cazinu- Cazin city centar

ALMA RAS d.o.o. Olovo kao respektabilna bosanskohercegovačka kompanija mnogo ulaže u odnose sa klijentima.

Dobar prodavač osim što prodaje, gradi odnos i povjerenje sa kupcem.

Ukoliko volite komunikaciju, energični ste i fleksibilni, a pri tome posjedujete iskustvo u prodaji, pridružite se uspješnom i dinamičnom kolektivu.

Zbog širenja poslovanja raspisujemo oglas za sljedeću poziciju:

TRGOVAC

3 izvršioca (m/ž)

Cazin

(CITY CENTAR AD

Mala Lisa bb)

Opis poslova

Komunicira sa kupcima, prezentira i vrši prodaju artikala;

Vodi računa o urednosti i vizuelnom izgledu prodajnog prostora;

Upravlja kasom, vrši kontrolu iste i odgovara za ispravnost stanja;

Brine o urednosti i zastupljenosti reklamnog materijala;

Vrši dopunu asortimana na police na kojima su artikli izloženi (politika layouta)

Vrši pripremne radnje u koordinaciji sa rukovodiocem poslovnice prema ispisanim dnevnim zadacima;

Vrši svakodnevnu pripremu objekta za rad, održava čistoću i osigurava adekvatan ambijent prodajnog objekta;

Vodi neophodne evidencije iz oblasti trgovačkog poslovanja, trgovačke knjige na malo, te izrađuje i arhivira izvještaje;

Vodi računa o prometu, dopuni zaliha, te dostavlja podatke o potražnji i prodaji pojedinih vrsta artikala;

Vrši periodične inventure i utvrđivanje stanja količine artikala i robe.

 Uslovi

SSS, poželjno trgovačkog smjera;

2 godine iskustva u prodaji;

Poznavanje rada na računaru;

Preciznost i ažurnost;

Pedantnost, izražen osjećaj za detalje;

Komunikativnost i izražene sposobnosti timskog rada.

 Nudimo

Rad u uspješnoj i savremenoj kompaniji;

Stimulativna primanja i bonuse;

Dugoročni razvoj karijere kroz dalje usavršavanje i educiranje.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, svoju biografiju možete dostaviti na mail posao@alma-ras.com, lično u prostorije Kompanije Alma Ras ili poštom na adresu:

ALMA-RAS d.o.o.

HR odjel

(Za oglas trgovac)

Olovske Luke bb

71340 Olovo

Kandidati koji uđu u uži krug selekcije će biti kontaktirani i pozvani na intervju!

Konkurs ostaje otvoren do 14.11.2021. godine.

Lokacija: Cazin

Broj pozicija: 3 izvršioca

Datum objave: 8.11.2021.