"Ljubav je uvijek u modi": Djed i nana na sarajevskom skupu za Halida privukli pažnju iskrenim emocijama

 

U Sarajevu je u nedjelju ispred Vječne vatre održan oproštajni skup za Halida Bešlića, a posebnu pažnju privukli su djed i nana koji su skupa zapjevali njegovu pjesmu.
 

U zagrljaju, djed i nana koji su bili među okupljenima na skupu zapjevali su pjesmu "Malo je malo dana", a njihova bliskost i iskrene emocije privukle su pažnju prisutnih.

Shodno tome jedan od prisutnih fotografa na događaju zabilježio je ovaj trenutak te ga objavio na svom Instagramu uz opis: "Ljubav i pažnja su uvijek u modi".
"Bez granica", "Kako su predivni", "Divan prizor prave ljubavi. Sve pjesme su satkane od emocija i ljubavi naše legende Halida", "Kako divan prizor", bili su samo neki od komentara.

https://www.instagram.com/samir_seferovic_photography/reel/DPwqNHmCMYA/

Podsjećamo, oproštajnom skupu u Sarajevu prisustvovalo je više od 20.000 ljudi. Halidove pjesme su Sarajlije pjevale nikad emotivnije, a obratili su se i brojni poznati kao što su: Hanka Paldum, Nazif Gljiva, Ademir Kenović, Emir Hadžihafizbegović, ali i Enis Bešlagić.

Prisutnima u Titovoj ulici obratio se i Halidov sin Dino Bešlić koji se zahvalio za način na koji je njegov otac ispraćen.

Osim u Sarajevu, održani su oproštajni skupovi širom naše zemlje, regiona, ali i cijelog svijeta.