Prilika za posao u Sloveniji, otvoreno više pozicija

s

Firma Mineral d.o.o. sa sjedištem u Sloveniji zapošljava veci broj radnika raznih profila

RUKOVALAC TGM

OPIS RADNOG MJESTA: • Upravljanje i rukovanje mašinama teške građevinske mehanizacije • Vodi brigu za tehnički besprijekoran rad i osnovno održavanje mašina

ŠTA OČEKUJEMO: • Radno iskustvo je poželjno ali nije obavezan uvjet / uslov.

GRAĐEVINSKI RADNIK

Pomaže zidarima i tesarima • • Obavlja sve ručne poslove na gradilištu (zemljani radovi, betonerski radovi, radovi na kanalizacijama, tlakovanja, jednostavni asfalterski radovi, planiranje zemljanih materijala,..) • • Radovi na jednostavnim strojevima (ručni valjak, vibro ploča,..) • • Sudjeluje u zimskoj službi • • Pomoćni radovi na održavanju javnih puteva

ZIDAR

Zidarski poslovi i ostali poslovi U obzir za zaposlenje dolaze zidari ili osobe sa iskustvom u zidarskim poslovima neovisno o završenoj školi ili osobe koje su voljne naučiti raditi zidarske poslove neovisno o završenoj školi i iskustvu.

TESAR

Tesarski poslovi i ostali poslovi

U obzir za zaposlenje dolaze tesari ili osobe sa iskustvom u tesarskim poslovima neovisno o završenoj školi ili osobe koje su voljne naučiti raditi zidarske poslove neovisno o završenoj školi i iskustvu.

POGONSKI ELKTRIČAR

Mehaničar

Operater CNC strojeva /KAMNOREZAC -RADNIK U KAMNOLOMU

ŠTA NUDIMO:

• zaposlenje na određeno vrijeme sa mogućnošću produženja na neodređeno vrijeme,

• izrada radne dozvole • smještaj • organizovan prevoz na posao

• stimulativna zarada i redovna plata

• mogućnost dodatnog obrazovanja

• dinamična radna okolina

Prijave primjerenih kandidata primamo na mail: elvira@mineral.si ili na adresu

MINERAL D.O.O Podpeč 46,1352 Preserje.

Info putem telefona 0038670741116