Bayern razbio Chelsea u gostima, Napoli i Barcelona remizirali pred praznim tribinama

kugkdjfl
Bayern u gostima slavio sa 3:0 i praktički prošao u četvrtfinale, a Napoli i Barcelona remizirali rezultatom 1:1.

Bayern Munchen je u gostima savladao Chelsea u prvoj utakmici osmine finala lige prvaka sa 3:0 i na taj način skoro prošao u četvrtfinale. Strijelci su bili Gnabry u 51. i 54. minuti, te Lewandowski u 76. minuti.

Vrijedi istaći kako je Marcos Alonso kod domaćina "pocrvenio" u 83. minuti.

Na drugom terenu, pred praznim tribinama, Napoli je kao domaćin remizirao sa Barcelonom, koja je ostala bez Vidala u 89. minuti, koji je zaradio crveni karton.

Pisali smo ranije kako je Napoli poveo preko Mertensa u prvom dijelu, a tu prednost je poništio Griezmann u 57. minuti, donijevši Barceloni vrijedan pogodak u gostima.