Bayern-Schalke 8:0- Brutalni Bavarci pregazili Schalke na otvaranju sezone

asd
Bayern je u prvoj utakmici nove sezone Bundeslige pregazio Schalke 8:0 i u velikom stilu najavio obranu naslova prvaka.

Europski prvak odigrao je fenomenalnu utakmicu, a poveo je već u 4. minuti krasnim golom Sergeja Gnabryja. U 19. minuti susret je riješio Leon Goretzka, a u 31. minuti Robert Lewandowski je realizirao penal za 3:0.

Golijada se nastavila odmah na početku drugog poluvremena. Sjajni Leroy Sane, koji je debitirao za novi klub, pobjegao je Schalkeovoj obrani i nesebično poslužio Gnabryja za 4:0, a gotovo na identičan način Gnabry je u 59. minuti došao do hat-tricka.

U 70. minuti Robert Lewandowski je briljantnom asistencijom našao Müllera koji zakucava loptu u gol za 6:0, a na 7:0 je u sljedećem napadu povisio sjajni Sane, a debakl očajnog Schalkea kompletirao je 17-godišnji Jamal Musiala kojemu je to bio prvi gol za Bayern.