Bayern se kockao protiv Stuttgarta, slijedi rušenje snova PSG-a

utakmica
Minhenski Bayern savladao je kao gost Stuttgart s 2:1 u susretu 23. kola njemačke Bundeslige i na pravi način su Bavarci najavili revanš meč osmine finala Lige prvaka protiv francuskog prvaka PSG-a.

Bayern je u 24. kolu Bundeslige došao do nova tri boda. Bavarci su slavili s 2:1 kod Stuttgarta i ponovo su preuzeli vrh tabele u Bundesligi.

Lomio je Bayern domaćina dosta dugo. Nakon nekoliko šansi u 39. minuti na scenu stupa Matthijs de Ligt, koji postiže poprilično neobičan gol za njega.

Nizozemac je vidio slobodan prostor za šut. Bilo je tu dobrih 30 metara od gola, ali lopta je na kraju završila u mreži Stuttgarta i Bayern je u 39. minuti došao do vodstva od 2:0.

Ovim rezultatom se odlazi na odmor da bi Bavarci u nastavku uspjeli mirno privesti utakmicu kraju.

Igrala se 62. minuta kada je pitanje pobjednika riješeno. Eric Maxim Choupo-Moting koristi asistenciju Thomasa Mullera i pogađa za 2:0.