Bijesni Conte kaznio nogometaše nakon sramotnog poraza od Sportinga

.
Nogometaši Tottenhama sinoć su sramotno poraženi na gostovanju kod Sportinga sa 2:0.

Naravno utakmica je bila odigrana u sklopu 2. kola grupne faze Lige prvaka, a gosti iz Engleske su bili apsolutni favoriti.

Igrali su nogometaši Tottenhama jako dobro, ali kao da je nedostajalo koncentracije da postignu pogodak za vodstvo.

Sa druge strane nogometaši Sportinga su čekali svoju šansu i to jako strpljivo, a dočekali su je u finišu utakmice.

Oni su svoja dva gola postigli u posljednjim trenucima susreta. Prvo u 90. minuti nakon kornera, a zatim u 94. minuti nakon kontre.

Nakon svega što se desilo Conte je jutros, kao kaznu nogometašima, zakazao trening dan nakon utakmice umjesto slobodnog dana.

Oni su tako jutros u 11 sati imali trening u sklopu priprema za utakmicu koju će narednog vikenda igrati sa Leicesterom.

Zaista je rijetkos da treneri to urade u Engleskoj, ali kada njihovi nogometaši ne pokažu dovoljno želje, onda ovakve stvari ne trebaju čuditi.

Conte je nakon utakmice bio ljut, ali je samo kratko prokomentarisao poraz svoje ekipe.

"Kada ovako izgubite utakmicu, na ovaj način, ne možete biti sretni. Mogli smo postići gol, ne znam šta nam se desilo. Jednostavno nije bilo balansa u utakmici", rekao je Conte.