Bordo tim pregazio Uzbekistance, sjajna partija Varešanovića

ddssdsd
Utakmicu je obilježio mladi Dal Varešanović koji je upisao dvije asistencije i postigao gol u pobjedi 5:0

FK Sarajevo je na pripremama u Antaliji ostvarilo ubjedljivu pobjedu protiv Qizilkuma iz Uzbekistana rezultatom 5:0.

Utakmicu je obilježio Dal Varešanović koji je upisao dvije asistencije i postigao gol.

Mladi fudbaler Sarajeva je asistirao Bagariću i Pidri, koji su nakon 20-ak minute igre donijeli prednost bordo timu 2:0, da bi se i sam upisao u listu strijelaca u 24. minuti.

U nastavku je Sarajevo postiglo još dva gola, u 79. i 80. minuti preko Ramića i Čatakovića.

FK Sarajevo je počeo u sastavu: Dizdarević, Mujakić, Palić, Hebibović, Pidro, Šećerović, Kapić, Varešanović, Kobiljar, Suljić, Bagarić.