Brazil remizirao sa Kolumbijom, Neymar strijelac i asistent

Na stadionu Hard Rock u Miamiju odigran je prijateljski meč između Brazila i Kolumbije, a isti je okončan bez pobjednika rezultatom 2:2.

Ovo je bila prva utakmica za Neymara otkako se oporavio od povrede, a u ovom susret postigao je pogodak i upisao asistenciju, prenosi Oslobođenje.ba.

Brazil je do vodstva stigao u 19. minuti kada je Neymar uposlio Casemira za vodstvo Karioka, da bi u 25. minuti sa bijele tačke Luis Muriel pogodio za poravanje.

Do kraja prvog dijela Muriel je još jednom pogodio mrežu Brazila i donio prednost Kolumbiji.

Drugi dio susreta nije ponudio mnogo uzbudljivih situacija, treneri su isprobavali nove igrače, a u 58. minuti susreta Neymar je svojim pogotkom spasio Brazil od poraza.