Bruka i sramota: Šamar za Partizan od kojeg se neće dugo oporaviti!

.
Fudbaleri Partizana imali su noć za zaborav u Danskoj u prvoj utakmici play-off runde Konferencijske lige i nakon svega u revanšu u Beogradu ih čeka nemoguć zadatak, treba im ogromno čudo jer su se večeras propisno obrukali.

Partizan je večeras odigrao katastrofalan meč i poražen je od Nordsjaellanda rezultatom 5:0!

Danska ekipa je bila puno bolji rival, imali su izrađenije i konkretnije akcije za razliku od fudbalera Partizana.

Slavlje za domaće već u 11. minuti. Frese je pogodio za 1:0.

Nakon gola Nordsjellanda Partizan je pokušavao da se vrati u utakmicu, većinom su to bile akcije koje je odbrana danske ekipe čitala.

I kada se činilo da će se na odmor sa 1:0 u 43. minuti novi udarac za Partizan. Dosuđen je penal za domaće, a Ingvartsen je bio siguran za velikih 2:0.

U drugom poluvremenu još jedan šamar za crno-bele u 68. minuti i ponovo penal.

Ingvartsen je i ovaj put uzeo loptu i pogodio za vodstvo Nordsjeallanda od 3:0 i u tim trenucima fudbalerima Partizana je bila voda u ušima.

No, tu nije bio kraj Partizanovh muka. Villadsen u 73. minuti koristi asistenciju večeras sjajnog Ingvartsena i pogađa za 4:0, a za konačnih 5:0 pogodio je Ilić, ali nažalost loptu je skrenuo u vlastitu mrežu u 88. minuti susreta što dovoljno govori o igri Partizana u Danskoj.

U 93. minuti VAR je spasio Partizan šestog gola u mreži.

Konferencjiska liga, play-off, prva utakmica:

Nordsjaelland - Partizan 5:0 (Frese 11', Ingvartsen 43' (p), 68' (p), Villadsen 73', Ilić 88' (ag))