Čataković u finišu meča spasio bordo tim od teškog poraza

.
U 77. minuti već je bilo velikih 3:0 za Kolos i bordo timu je prijetila prava katastrofa

Fudbaleri Sarajeva danas su upisali novi poraz u Antaliji, gdje je od njih bolji bio tim ukrajinskog Kolosa koji je slavio s 2:3.

Mogla je pobjeda Ukrajinaca biti ubjedljivija, ali je bordo tim reagovao dobro u finišu meča i dosta ublažio poraz. Današnji meč je pokazao da će Sarajevo na proljeće imati velikih problema zbog prekida, jer su Ukrajinci danas sva tri gola postigli upravo na taj način.

Poveo je Kolos u 16. minuti, da bi u 62. već bilo 2:0 za predstavnika Ukrajine i to pogotkom nakon kornera.

U 77. minuti već je bilo velikih 3:0 za Kolos i bordo timu je prijetila prava katastrofa. U međuvremenu su treneri mijenjali, a Sarajevo je ipak uspjelo stići do pogotka.

Hamza Čataković je prvo smanjio na 3:1 pogotkom u 83. minuti, da bi isti igrač, ovozimsko pojačanje bordo tima, ponovo pogodio u 88. minuti za poraz 3:2.

FK Sarajevo je ovaj meč počelo u sastavu: Dizdarević, Mujakić, Palić, Hebibović, Pidro, Šećerović, Kapić, Varešanović, Suljić, Kobiljar i Bagarić.