Crvena Zvezda se treba plašiti bh. fudbalera

Fudbaleri Radničkog iz Niša su sa 4:1 savladali Radnik u okviru 24. kola Super Lige Srbije.

Odličnu partiju u ovom susretu je pružio bh. fudbaler i nekadašnji član Sarajeva Nermin Haskić koji je postigao hat-trick. Dodatnu težinu današnjem učinku daje činjenica da su mu za tri pogotka bilo potrebno 35 minuta. Mrežu gostiju je pogađao u 8., 30. i 43. minuti.

Gosti su zapravo od treće minute poveli golom Milovanovića, ali je tada na scenu stupio naš fudbaler. Konačni rezultat postavio je Đorđević u 63. minuti, a Radnički se ovom pobjedom približio Zvezdi na samo šest bodova uz utakmicu više.

Sjajan niz će imati priliku nastaviti u derbiju kola narednog vikenda kada će gostovati Partizanu.

Super liga Srbije, 24. kolo:
Radnički Niš – Radnik 4:1 (Haskić 8’, 30’, 43’, Đorđević 63’ / Milovanović 3’), kako prenose Sportske.