Džeko fotografijom odgovorio na špekulacije o sukobu s trenerom Fenerbahčea

čp

Bh. nogometaš Edin Džeko burno je reagovao na izmjenu na današnjem meču protiv Adana Demirspora, ali nedugo nakon utakmice objavio je fotografiju na kojoj s osmijehom pozira s trenerom Ismailom Kartalom.

Pogledajte objavu ovdje.
Džekina reakcija privukla je pažnju medija u Turskoj s obzirom da ga je Kartal i u ranijim susretima često vadio iz igre prije 90 minute i špekulisalo se o njihovom sukobu, a danas je naš as bio posebno rezigniran.

Dijamant je prilikom izmjene u 84. minuti bio veoma ljut i nezadovoljan odlukom trenera Kartala, a taj detalj su snimile i kamere.

Džekina ljutnja vjerovatno je uslovljena i činjenicom da je tokom utakmice propustio nekoliko velikih šansi, ali zajednička fotografija s Kartalom dokazuje da su sve "izgladili".
Utakmica je okončana rezultatom 0:0, a Džeko je ostao na deset ligaških pogodaka. Fenerbahče u narednom kolu dočekuje Karagumruk.