Fantastičan pogodak Lionela Messija iz slobodnog udarca

Barcelona nakon prvih 45 minuta igre ima velikih tri gola prednosti u gradskom derbiju protiv Espanyola u okviru 15. kola La Lige.

Domaći navijači jednostavno mogu samo uživati u predstavi Barceloninih igrača, koji su u vodstvo došli već u 17. minuti.

I to kako. Lionel Messi je izveo fantastičan slobodan udarac i pogodio rašlje Espanyolovog gola za vodstvo gostiju.

Raspoloženi Messi je potom uposlio Ousmanea Dembele, koji ne postiže ništa manje atraktivan pogodak i uvećava prednost na 0:2.

U posljednjoj minuti prvog poluvremena sjajni Dembele je uposlio Suareza, koji iz izuzetno teške pozicije postiže novi gol za Barcelonu.

Pobjednik ove utakmice već je poznati i potrebno je pravo čudo da Espanyol neutrališe prednost Barcelone u nastavku meča.