Ferencvaroš izgubio, Bešić u razmaku od samo devet minuta zaradio dva žuta kartona

sdsdsd
Za gostujuću ekipu su još nastupiti Eldar Čivić i Stjepan Lončar, dok Adnan Kovačević nije dobio priliku s klupe

U zaostalom meču 4. kola mađarske OTP Bank lige ekipa Ferencvaroša je poražena na gostovanju Puškaš Akademiji minimalnim rezultatom 1:0.

Igrao se sami finiš prvog poluvremena kada je gol odluke donio Žoao Nunes (Joao), a posao je domaćinu dodatno olakšao Muhamed Bešić.

Bh. fudbaler, prepoznatljiv po gruboj igri, nervozno je ušao u ovu utakmicu, te je u roku od devet minuta dobio dva žuta kartona i isključenje.

Igrao se 15. minut kada je Bešić dobio prvi žuti karton, da bi mu u 24. minuti sudija pokazao crveni karton i put prema svlačionici.

Ovim potezom "Zmaja", Puškaš Akademija je imala lakšu situaciju na terenu, te je na kraju ostvarila trijumf.

Osim Muhameda Bešića, u ekipi Ferencvaroša su igrali još dva bh. fudbalera. Riječ je o Eldaru Čiviću i Stjepanu Lončaru, dok Adnan Kovačević nije dobio priliku s klupe.

Foto : Twitter