Gol u najgorem trenutku: Naši susjedi su u velikom šoku

.
Japan poveo

Japan je poveo protiv Hrvatske s 1:0 u finišu prvog dijela utakmice osmine finala Svjetskog prvenstva u Kataru.

Hrvati su slovili za favorita u duelu s Japanom i naravno još ništa nije izgubljeno, no na pauzu odlaze sa golom zaostatka (0:1) i sada su Samuraji bliže potencijalnom duelu s Brazilom u četvrtfinalu.

Japan je odigrao dobro u prvom poluvremenu i mora se priznati da zasluženo vodi, a gol je došao u najgorem momentu po naše susjede, pred sami kraj prvog poluvremena.

Daizen Maeda je bio strijelac, pošto mu se odbila lopta poslije ubačaja iz kornera. Sa samo par metara uspio je da zatrese mrežu Hrvatske.

VAR je pregledavao situaciju, ali je sudija na kraju pokazao na centar i Japan u drugih 45 minuta ulazi sa 1:0.