Golman Leotara oduševljen navijačima Željezničara: Ovakvu atmosferu čovjek mora doživjeti

golman
Nogometaši Željezničara su sinoć savladali Leotar u osmini finala Kupa Bosne i Hercegovine rezultatom 2:1, a jedan od najboljih pojedinaca gosujuće ekipe je bio golman Dušan Puletić.

Puletić je sjajno branio, posebno u trenucima kada je njegova ekipa imala dva igrača manje, no dva puta je morao po loptu u svoju mrežu.

Ipak, nakon utakmice se zahvalio navijačima Željezničara i pohvalio atmosferu na Grbavici.

"Tri utakmice za godinu dana na Grbavici, gdje sam doživio mnogo lijepih i uzbudljivih trenutaka, bez ijedne ružne riječi, uvrede ili negativnog komentara. Hvala vam na tome, ovakvu atmosferu zaista čovjek mora doživjeti. Ova fotografija zauzeće posebno mjesto i zauvijek će buditi lijepe uspomene", napisao je 34-godišnji golman iz Loznice na Facebooku uz selfie koji je napravio sa navijačima Željezničara.

Leotar je jučer poveo na Grbavici pogotkom Aćimovića iz 29. minute, a Željezničar je do preokreta stigao golovima Štilića iz penala u 41., te Drlje u 87. minuti susreta za konačnih 2:1.