I Hrvati kiksali: Azerbejdžan im otkinuo bod

Nakon dobrog starta i gola Luke Modrića u 11. minuti iz penala, u 72. minuti sve je promašaje naplatio Kalilzade i pogodio za remi

Hrvatska je u Azerbejdžanu, u utakmici u kojoj su dominrali, uspjela doći samo do jednog boda. Nakon dobrog starta i gola Luke Modrića u 11. minuti iz penala, u 72. minuti sve je promašaje naplatio Kalilzade i pogodio za remi . Bod velik kao kuća za autsajdera u grupi E - piše Avaz.

Trebala je to biti pobjeda za Lukino rođendansko slavlje, ali na kraju ipak 'samo' bod. Hrvatska je u Bakuu remizirala protiv Azerbajdžana (1-1), a kapetan Modrić morat će se zadovoljiti s golom i bodom, kao i ostatak momčadi.

Hrvatska je prva sa 10 bodova a slijede je Slovačka i Mađarska sa po 9 osvojenih bodova. Azerbedjžan je posljednji sa jednim bodom.