Inzaghi objasnio zbog čega je Džeko protiv Benfice dobio prednost ispred Lukakua

džeko
Fudbaleri Intera sinoć su na svom terenu odigrali neriješeno protiv Benfice u revanš susretu četvrtine finala Lige prvaka, a konačan rezultat ovog meča je glasio 3:3

Zbog pobjede od 2:0 u prvom susretu, koji je odigran prošle sedmice u Lisabonu, Nerazzurri su ostvarili plasman u polufinale Lige prvaka, a poslije uspjeha svoje ekipe, radost nije mogao da sakrije ni Simone Inzaghi.

Trener milanske ekipe je poslije utakmice sa Benficom poručio da je znao kako je bilo kritika na račun njegove ekipe zbog nekih rezultata u Seriji A, ali je navikao na to.

Bilo je kritika na naš račun zbog nekih rezultata u Seriji A u proteklom periodu, ali ja sam dugo u fudbalu i navikao sam se na takve stvari, istakao je Inzaghi.

On je potom objasnio zbog čega je Džeko protiv portugalske ekipe dobio prednost od prve minute ispred Lukakua.

- Što se tiče izbora igrača u napadu za ovu utakmicu, moram da ih rotiram. Edin Džeko je ovaj put bio moj izbor ispred Romelua Lukakua. Imamo lud raspored i moram da ih rotiram, kazao je Inzaghi.