Jedinstvo nastavlja nizati pobjede u Bihaću: Bišćani slavili protiv Bratstva!

Jedinstvo se ne predaje u borbi za opstanak u Prvoj ligi Federacije BiH. Danas su Bišćani na svom terenu sa 2:0 savladali Bratstvo u veoma otvorenom i zanimljivom meču.

Junak pobjede Jedinstva bio je iskusni Ekrem Hodžić koji se dva puta upisao u listu strijelaca i u to u 59. i 85. minuti.

Bosna je u Konjicu slavila 2:1 protiv Igmana, iako su domaći prvi poveli. U 16. minuti Bekana je matirao Mehić, da bi Bosna izjednačila u prvoj minuti sudijske nadoknade preko Pandžića.

Konačnih 2:1 za goste postavio je u 76. minuti Edin Murga.

U duelu Čapljine i Iskre slavili su gosti 2:0. U prvom poluvremenu mreže se nisu tresle, a publika je mogla vidjeti veoma slab meč. Ipak, Iskra pokazuje mnogo više te pogocima Ivkovića i Seferovića dolazi do vrijedna tri boda u borbi za opstanak.

Sjajan meč vidjela je publika u Mostaru. Velež je sa 4:2 nadigrao Rudar. Za Rođene su pogađali dva puta Ovčina, te po jednom Kuduzović i Zvonić. Strijelci za goste bili su Čehajić i Smolo.