Kristijano Ronaldo protiv Arsenala postigao svoj 800. gol

.
Slavlje gostiju trajalo je samo do 44. minute kada je Bruno Fernandeš pogodio za 1:1

U toku je derbi Mančester junajted - Arsenal, a trenutni rezultat je 2:2.

Nakon kornera Arsenala, golman Mančester junajteda, David De Hea (De Gea), povrijedio se i ostao ležati na zemlji, a za to vreme je Smit-Rou (Emile Smith Rowe) šutirao i pogodio za 0:1 Arsenala. Igrala se 17. minuta. Kad su mnogi očekivali da će gol nakon intervencije VAR-a, biti poništen, glavni sudija meča Martin Etkinson (Atkinson) je procijenio da faula nad golmanom Junajteda nije bilo, pokazao je na centar, te je ostalo 0:1.

Ipak, slavlje gostiju trajalo je samo do 44. minute kada je Bruno Fernandeš (Fernandes) pogodio za 1:1, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Potpuni preokret Junajtedu donosi Kristijano Ronaldo (Cristiano) u 52. minuti svojim 800. golom karijere. Ipak, u 54. minuti Martin Odegard (Martin Odegaard) poravnao je na 2:2 što je i trenutni rezultat ovog meča.