Lids s igračem manje savladao Siti na "Etihadu"

Leeds United
Fudbaleri Lids junajteda savladali su Mančester siti na "Etihadu" rezultatom 1:2 u meču 31. kola Premijer lige.

Fudbaleri Lids junajteda savladali su Mančester siti na "Etihadu" rezultatom 1:2 u meču 31. kola Premijer lige.

Lids je poveo u 42. minuti golom Stjuarta Dalasa (Stuart Dallas), a u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena gosti su ostali s igračem manje u polju. Direktan crveni karton zaradio je Lajam Kuper (Liam Cooper).

Iako s igračem manje, Lids je dobro odolijevao napadima Sitija sve do 76. minute kada je Feran Tores (Ferran Torres) poravnao rezultat.

Gosti su ipak smogli snage i u sudijskoj nadoknadi meča došli do drugog gola i vrlo važne pobjede. Strijelac je ponovo bio Dalas.

Nakon ove pobjede Lids se popeo na deveto mjesto sa 45 bodova, dok je Mančester siti sa 74 boda lider Premijer lige.