Liverpool primio pogodak iz kornera, pa zabio četiri gola za novi trijumf

Fudbaleri Liverpoola u meču 30. kola engleske Premier lige savladali su Burnely s 4:2 i tako ostvarili 22. ovosezonsku pobjedu.

Ovim trijumfom izabranici Jurgena Kloppa ponovo su se vodećem Manchester City, koji je jučer savladao Watford s 3:1, približili na samo jedan bod razlike, kako prenose Sportske.ba.

Utakmica nije najbolje počela za Redse jer je Westwood u šestoj minuti goste doveo u prednost. Ipak, do 29. minute domaći su uspjeli u potpunosti preokretnuti rezultat. Prvo je Firmino pogodio za izjednačenje u 19. minuti, da bi deset minuta poslije Mane zabio za 2:1.

Drugim golom na današnjem meču brazilski napadač Roberto Firmino povisio je na 3:1 u 67. minuti susreta.

Na 3:2 smanjio je Gudmundsson u prvoj minuti sudijske nadokande, da bi konačnih 4:2 postavio Mane u trećoj minuti dodatnog vremena.