Majstorska partija mladog reprezentativca BiH: Demirović prvo upisao sjajnu asistenciju, a potom odlično pogodio

Fudbaleri St. Gallena su u devetom kolu švicarske Superlige pobijedili Thun rezultatom 4:0 uz fantastično izdanje bh. napadača Ermedina Demirovića.

Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine je upisao asistenciju za drugi gol domaćih, a kasnije se i sam upisao u listu strijelaca, pa se može reći da je jedan od najzaslužnijih za pobjedu St. Gallena, prenosi Oslobođenje.ba.

Preostala dva pogotka su djelo Babića u 23. minuti kao i Quintille u prvoj minuti sudijske nadoknade čime je potvrđen trijumf domaćih.

Demirović je na terenu bio do 85. minute susreta kada je u igru umjesto njega ušao Ribeiro, a St. Gallen se sa ova tri boda probio na treću poziciju sa 16 bodova, po tri manje od vodećih Basela i Young Boysa.