Milan odigrao sjajan meč, ali ipak zakomplikovao sebi život

Odlična utakmica u Bologni

U okviru 15. kola italijanske Serie A Bologna je na svom stadionu ugostila ekipu Milana. Konačan rezultat utakmice glasio je 2:3.

Milan je prvi došao do prednosti u petnaestoj minuti utakmice, kada je Krzysztof Piatek pogodio sa bijele tačke.

Igrao se 32. minut utakmice, kada je Theo Hernandez udvostručio tu prednost na 0:2. Samo osam minuta kasnije isti igrač je pogodio svoju mrežu, te je rezultat na poluvremenu glasio 1:2.

Rezultat od 1:3 došao je u drugom poluvremenu, kada je Giacomo Bonaventura pogodio precizno mrežu domaćina i tako riješio pitanje pobjednika na večerašnjoj utakmici.

Igrao se 84. minutu takmice, kada je Nicola Sansone postavio konačan reuzltat utakmice od 2:3 i tako ublažio poraz domaće ekipe.