Mourinho slaveći provocirao navijače Juvea, Bonucci ga napao (VIDEO)

U DERBIJU večeri nogometne Lige prvaka Manchester United je u Torinu iznenađujuće pobijedio Juventus s 2:1 postigavši oba gola u posljednjih pet minuta utakmice.

Juventusu je dominirao cijeli susret, vodio je 1:0, imao još niz sjajnih prilika, pri čemu je dva puta uzdrmao okvir gola, no pobjeda je sretno i spretno pripala gostima. Juventusu je trebao bod kako bi i matematički osigurao prolaz, no Crveni vragovi su šokirali Staru damu.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a najbliže pogotku Juventus je bio u 36. minuti kada je Sami Khedira pogodio vratnicu na povratnu loptu Cristiana Ronalda. Vratnicu je pogodio i Dybala u 49. minuti. Juventus je u 65. minuti napokon probio obranu Crvenih vragova, a pogodak je zabio Cristiano Ronaldo i to svom bivšem klubu. Bio je to njegov prvi pogodak za torinsku Staru damu u Ligi prvaka. Izjednačio je Juan Mata u 85. minuti iz slobodnog udarca, a gosti su šokirali Juve u 89. minuti kad je u gužvi Bonucci ugurao loptu u vlastitu mrežu.