Musa dobio pohvale nakon osvojenog trofeja, čestitao mu i legendarni Realov predsjednik

.
Jedan od najboljih bh. košarkaša Džanan Musa (23) pružio je novu sjajnu partiju u dresu Real Madrida te je sinoć pobjedom u finalu Superkupa Španije nad Barcelonom stigao i do svog prvog trofeja u novom klubu.

Musa je igrao nešto više od 36 minuta te je postigao 19 poena. Tome je dodao tri asistencije i dva skoka.

Real je na kraju slavio nakon produžetka rezultatom 89:83 pa je nastalo veliko slavlje nakon utakmice.

Musa je tom prilikom nosio zastavu Bosne i Hercegovine te tako na jedan lijep način promovisao i našu zemlju.

Za partiju u finalu Superkupa dobio je brojne pohvale na društvenim mrežama, pogotovo od navijača Reala koji su očito zadovoljni novim pojačanjem.

Nakon utakmice u svlačionicu se spustio i legendarni Realov predsjednik Florentino Perez.

Prvi čovjek madridskog kluba i u nogometu i košarci bio je vidno zadovoljan, a zabilježen je i srdačan susret s Musom kada je stisnuo ruku našem košarkašu.

Musa je odlično krenuo u Realu, a nadamo se da će sjajne partije pružati i u nastavku sezone.