Nakon Mourinha "divljao" i Allegri: Pogledajte reakciju trenera Juventusa

.
Juventus je sinoć u gostima savladao Milan rezultatom 1:0 u utakmici devetog kola italijanske Serije A, a Stara dama je do pobjede došla golom u 63. minuti

Prije nego što je torinski klub postigao pobjedonosni gol, Rossoneri su u 40. minuti ostali sa igračem manje, budući da je Malick Thiaw zaradio crveni karton, nakon što je, kao posljednji igrač odbrane, srušio Moisea Keana.

Stara dama je brojčanu prednost na terenu iskoristila sretnim golom Manuela Locatellija, koji je u 63. minuti pogodio za pobjedu svoje ekipe, a u posljednjim trenucima utakmice, trener torinskog kluba, Massimiliano Allegri, bio je bijesan.

Allegri nije bio zadovoljan suđenjem glavnog sudije, ali ni nekim potezima svojih igrača. Dobio je žuti karton, a njegovi pomoćnici su ga morali smirivati.

Kako je sve to izgledalo, pogledajte ovdje.

Podsjetimo, Juventus je pobjedom protiv Milana došao na dva boda zaostatka za vodećim Interom, te jednim za Rossonerima, koji drže drugo mjesto.