Navijači Hajduka vrijeđali kapitena Vatrenih: “Luka Modrić, g*vno maleno”

Luka
Hajduk i Schalke odigrali su prijateljsku utakmicu u kojoj su Bijeli slavili 4:3. Strateg Hajduka Mislav Karoglan na teren je izveo postavu bez prve zvijezde Marka Livaje koji čeka na svoju bronzu sutra protiv Maroka.

Hajduk je dobro otvorio susret pogotkom Ćubelića, ali Schalke dolazi do preokreta do poluvremena. Bijeli su pritisnuli do kraja i preokrenuli susret u svoju korist slavivši 4:3 na kraju.

Konačan rezultat postavio je Luka Vušković, 15-godišnji mega-talent splitskog sastava, koji je neobičnom proslavom pogotka poslao poruku Mariju Vuškoviću, starijem bratu kojem prijeti dugogodišnja suspenzija.

Nažalost, mrlju na susret bacilo je skandiranje manje grupice navijača sa sjevera. U 63. minuti odzvanjalo je: ”Luka Modrić g*vno maleno.”