fbpx Nove medalje za KK Cazin (FOTO)

Nove medalje za KK Cazin (FOTO)

Home

Jučer, 11.05.2019. održano je internacionalno karate takmičenje Karate kup prijateljstva JION-Peb u Bihaću, gdje je KK Cazin osvojio 29 mjesto u generalnom poredku od 54 prijavljena kluba i 660 takmičara.

11.05.2019. održano je internacionalno karate takmičenje u Bihaću, gdje je nastupilo zbog našeg mjeseca Ramazana i posta manji broj takmičara KK Cazin, a to su:

Nuhanović Elma

I sa ovako malo prijavljenih takmičara KK Cazin osvojio 29 mjesto u generalnom poredku od 54 prijavljena kluba i 660 takmičara.

Kako smo već navikli naš Aldin Ždralić je osvojio 1. mjesto i Zlatnu medalju u borbama.
Drugo mesto i Srebrnu medalju u borbama je osvojio Delalić Ismar.
Treća mjesta i Bronzane medalje su osvojili Suljić Sandra i Rizvić Lejla.

Ostali prijavljeni nisu imali sportske sreće da osvoje medalje ovaj put, ali su pružili prave mečeve i jedva čekaju slijedeće takmičenje.

Svi ovi turniri su pripreme za predstojeće Balkansko prvenstvo, čiju je organizaciju ove godine dobila naša država Bosna i Hercegovina, i koje će se održati u Banja Luci krajem mjeseca maja.

Objavio: Ned, 12/05/2019 - 13:22