Odbojkaš se nakon smeča okliznuo i pao na potiljak, skoro minutu bio bez svijesti

.
U finalu italijanskog odbojkaškog Superkupa su se sinoć sastali Lube i Perugia, a u trećem setu desila se scena koja je prestrašila sve prisutne u dvorani, kao i gledatelje koji sus susret gledali putem TV ekrana.

Perugia je vodila 12:5, a Wilfredo Leon je pokušao smečom donijeti 13. poen svojoj ekipi.

Promašio je, no prilikom prizemljenja se okliznuo i pao na leđa, a potiljkom je udario u pod nakon čega je ostao nepomično ležati.

Svi u dvorani su zanijemili, a Kubanac je bez svijesti nepomično ležao skoro minutu.

Srećom, uz pomoć ljekara je došao svijesti i napustio je teren i otišao u svlačionicu.

Perugia je objavila da se Leon osjeća dobro, te da je pod stalnom ljekarskom kontrolom iako nema naznaka potresa mozga.

Inače, Perugia je uspjela osvojiti peti set i slavila rezultatom 3:2 i osvojila Superkup.