Payet maestralnim volejem postigao jedan od najboljih pogodaka u 2022. godini

23232323
Francuski nogometaš Dimitri Payet (Marseille) postigao je fenomenalan pogodak u meču četvrtfinala UEFA-ine Konferencijske lige protiv PAOK-a nakon što je sjajno pogodio iz voleja na direktan centaršut iz kornera.

Spomenuta situacija desila se u samom finišu prvog poluvremena, tačnije u 45. minuti kada je Under ubacio za Payeta iz kornera, a on, nakon što je ostao na "povratnoj", silovito šutira i šalje loptu u same rašlje protivničkog gola.

Golman PAOK-a nije imao apsolutno nikakvu šansu da zaustavi ovaj pokušaj, kako zbog jačine udarca, tako i zbog savršene preciznosti.

Inače, Marseille je u vodstvo došao u 13. minuti kada je Gerson postigao gol za 1:0, a vrijedi reći da mu je pri tom pogotku asistirao upravo Payet.

Naš Sead Kolašinac ovaj meč igra u prvoj postavi i u prvom poluvremenu dobro je odradio svoj posao u odbrani.

Foto : Twitter/Screenshot