Pjaniću 15 minuta u remiju Barcelone i Seville na Camp Nou stadionu

asd
Nogometaši Barcelone dočekali su večeras Sevillu na stadionu Camp Nou u petom kolu španske La Lige, a susret je završen rezultatom 1:1.

Gosti su poveli u osmoj minuti susreta. Suso je centrirao, a nakon gužve u šesnaestercu Barcelone najbolje se snašao Luuk de Jong i zatresao je mrežu nemoćnog Neta.

Radost gostiju trajala je svega dvije minute. Messi je poslao loptu u šesnaesterac Seville, Navas nije uspio otkloniti opasnost, a mrežu Bona zatresao je Coutinho.

Činilo se kako ćemo večeras na Camp Nou stadionu vidjeti mnogo pogodaka, ali se rezultat u preostalih 80 minuta utakmice nije mijenjao. Dobre prilike imali su Messi, De Jong i Griezmann na jednoj, odnosno Suso i En Nesyri na drugoj strani, ali se nisu upisali u strijelce.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Miralem Pjanić u igru je ušao u 75. minuti susreta, a do kraja utakmice dobio je i žuti karton.

Barcelona - Sevilla 1:1 (Coutinho 10/De Jong 8)