Pobjede Francuske, Turske i Albanije

U okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo Turska je slavila u Moldaviji, rezultat ove utakmice bio je 0:4.

Golove su postigli Tosun u 37. i 79. minuti susreta, Turuc u 58. minuti te pred kraj utakmice Yazici pogađa za 0:4.

Francuska je pobijedila Andoru sa 3:0. Kingsley Coman je u 18. minuti doveo Francuze u vodstvo od 1:0.
Lenglet je u 58. minuti povisio na 2:0, a za konačnih 3:0 u 91. pogađa Ben Yedder.

Albanija je savladala Island sa 4:2. Dermaku u 32. minuti donosi prednost domaćim, a gosti su preko Sigurdssona u 47. izjednačili na 1:1. Hysay je postigao gol za vodstvo Albanije od 2:1. Island je ponovo izjednačio na 2:2 golom Sigthorssona.
U nastavku Roshi u 78. minuti pogađa za 3:2. a konačnih 4:2 postavio je Cikallesji u 83. minuti susreta.

Turska i Francuska nakon šest kola imaju po 15 bodova, Island ima 12, Albanija 9, Moldavija 3, dok je Andora bez bodova.